Pondělí 2. září s sebou tentokráte nepřineslo pouze zahájení nového školního roku pro všechny školáky v naší zemi, ale i začátek fungování nového školského zařízení pro děti s poruchami autistického spektra v Olomouckém kraji.
Do školních lavic na detašovaném pracovišti na ulici Táboritů 25 v Olomouci letos poprvé „usedá“ 44 žáků, kteří začínají často nejen s vlastní školní cestou v první třídě či v přípravném stupni ZŠS, ale také v nově přichystaných prostorách Základní školy pro žáky s PAS.
První školní den byl plný očekávání, nervozity a napětí, ale i radosti, oslavování, dojetí a děkování. Musíme říci, že start vyšel!
Děkujeme i my, všichni zaměstnanci školy, za veškerou pomoc a podporu Vás všech z řad pomocníků, sponzorů, dárců, přátel, rodinných příslušníků, a dalších.
Začínáme a přejeme sobě i našim žákům příjemný čas strávení v nové základní škole!

Odkaz na článek na stránkách Olomouckého kraje zde.

Pedagogický sbor