Milí rodiče, prarodiče a vážení přátelé naší školy,

na závěr školního roku bychom Vám chtěli ze srdce poděkovat za důvěru, podporu a spolupráci, které si velmi vážíme.

Velké poděkování patří rodičům našich žáků za každodenní partnerství, otevřenou komunikaci a společné úsilí při vzdělávání i rozvoji dětí. Víme, že cesta každého dítěte je jedinečná, a o to více si vážíme Vaší důvěry, spolupráce i trpělivosti hledat společná řešení. Děkujeme také za Vaši pomoc, sponzorské dary i povzbudivá slova, která nás během celého školního roku těšila a dodávala nám energii.

Poděkování patří rovněž všem přátelům, partnerům a podporovatelům naší školy. Díky Vaší přízni můžeme společně vytvářet prostředí, ve kterém se děti cítí bezpečně, přijímané a mají možnost rozvíjet své schopnosti, dovednosti i radost z každodenních úspěchů.

Za všechny zaměstnance školy přeji Vám i Vašim dětem krásné, klidné a radostné prázdniny. Těšíme se na společné setkání v novém školním roce v úterý 1. září 2026.

S přáním všeho dobrého
Mgr. Radka Urbanová Kovaří­ková
ředitelka školy
ZŠ Šternberk, Olomoucká 76

Rozloučení se školním rokem a poděkování