S žáky III. třídy jsme vyrazili tramvají na výlet do snoezelenu. Cestu zvládli moc hezky a po příjezdu si užili si příjemné a klidné prostředí plné světel, barev a relaxačních podnětů.

Výlet do snoezelenu